top of page

TOHUM PAKETİ

Tohum paketlerinin görselliği ne kadar güzel olur ise müşterileriniz her zaman sizin ürünlerinizi tercih edecektir.

 

Bu nedenle kaliteli fotoğraflar ve açıklamalar ile müşterilerinizi sizin ürünlerinizi tercih etmelerini sağlayabiliriz. Her türlü tohum paketi üretimine sahibiz ve Her Tohum paketimiz şirketinizin ihtiyaçlarına göre ayrı özellik içermektedir.

Tohumların ışığa ve havaya karşı korunması gerektiği için, tohum paketlerimizin çoğu tamamen ışık ve su geçirmezdir.

Her zaman tohumlarınız için üretmiş olduğumuz paketlerde en uygun malzemeyi kullanırız. Bu konu bizim için dikkatli ve hassas bir iştir.

Örneğin, büyük keskin tohumlarınız varsa, paketin yırtılmayı önlemek için güçlü olduğundan emin olun. Bu alanda düzinelerce tecrübemiz var, bu nedenle mükemmel tohum paketleri için bize güvenebilirsiniz!

Tohum paketi, Tohum ambalajı

MARKANIZ İÇİN TOHUM PAKETİ

Bahçecilik sektöründekiler de dahil olmak üzere birçok şirket için, müşterilerinin saygısını ve sadakatini kazanmak, doğru görüntü ve medya seçimi ile aşinalık yaratmakla ilgilidir. 

 

Bitki tohumu paketleri ile, markanız için bir defada bir doğru tanımayı geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Burada AY ETİKET AMBALAJ'da uzmanlar, sektörünüz için en iyi şekilde çalışan tasarımı bulmanıza yardımcı olmak için her zaman hazırdır. Dahası, basit sipariş sistemimiz, tohum paketlerinizin hızlı ve verimli bir şekilde kapınıza gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Türkiye Lisansörü olduğumuz Nova Photo Graphik'in özel resim kütüphane kaynağından aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli yüksek baskı kalitesindeki fotoğrafları sunuyoruz. Bunun dışında AY ETİKET AMBALAJ olarak özel fotoğraf çekim stüdyomuzda ürünlerinizin fotoğraflarını çekebiliyoruz, bu konuda uzman bir şirketiz ve sizin neye ihtiyacınız olduğunu biliyoruz.

 

Bugün dünya çapındaki kitaplığımıza göz atın veya işinizi büyütmek için biraz daha yardıma ihtiyacınız varsa bizimle bağlantı kurun.

Tohum paketi, tohum ambalajı
bottom of page