top of page

Bitki fotoğrafları arşivi - Nova Görüntü Kütüphanesi

Bahçecilik sektörüne yönelik olarak Nova Photo Graphik Türkiye temsilciliği ve lisanslı ortağı olarak 260.000'in üzerinde dijital resim- görüntü kütüphanesine sahibiz. Nova Photo Graphik lisansı sahibi olarak bahçecilik resim kütüphanemiz 260.000'den fazla bitki, çiçek, sebze, bahçe, park, manzara dijital resmini içeriyor.

  • Bahçecilik sektöründe fotoğrafcılıkta tecrübe ve görüntü işleme teknikleri ile en iyi kalite garantisi

  • Her yıl yeni fotoğraflar ile güncellenen arşiv

  • Özel müşteri servisi – isteğe özel fotoğraflar çekimleri ve kendi yeşil pazarınız için en iyi resimlere erişim imkanı.

AY ETİKET AMBALAJ Özel Bitki Görüntü Arşivi

AY ETİKET AMBALAJ Özel Bitki Görüntü Arşivi

Videoyu Oynat

Profesyonel Fotoğrafçılık Hizmetleri ve Üstün Baskı Kalitesi

Bitki etiketleri, Ambalajlar, Tohum paketleri, kataloglar, posterler, saksı sarıcılar, bitki taşıma sapları ve kutuları, ambalajlar ve çok daha fazlası için profesyonel fotoğrafçılardan en yüksek kalitede görüntüleri ve baskıları garanti ederek, ürettiğimiz tasarımlar ile kolaylıkla ürünlerinizin satışına büyük bir etki yaratacaktır.

Dahası, burada AY Etiket Ambalaj olarak 2013 yılından itibaren, Nova Photo Graphik'in münhasır lisans sahibi olmaktan gurur duyuyoruz - bize, Türkiye'de, dünya klasmanındaki eşsiz güzel görüntü kütüphanesini sunabilmemizi sağlayan tek şirkettir.

Hizmetlerimizin olanakları hakkında daha fazla bilgi için 0212 674 83 45 numaralı telefondan bizi arayın veya Görüntü Veri Tabanımızı Ziyaret Edin.

bottom of page