top of page
 • How to Attach Godex EZ1100plus Label and Ribbon?
 • How to Attach Zebra ZT410 Labels and Ribbons
 • Ürün fiyatlarınızı nasıl öğrenebiliriz.
  Web sitemizde bulunan formlar üzerinden bilgilerinizi ve hangi ürünlerimiz olduğunu belirten Fiyat teklif formunu doldurmanızı rica ederiz. Telefon üzerinden Fiyat bilgisi paylaşılmamaktadır.
 • Kalem İle yazmaya uygun Fidan / Bitki etiketleriniz var mı?
  Evet bu ürünler mevcut ve web sitemizde bu ürünleri inceleyebilirsiniz.
 • Maske Telleri için nasıl bilgi edinebiliriz.
  Maske Telleri konusunda bize üretiminiz hakkında bilgiler vermeniz gerekmektedir. Web sitemizde bulunan formlar üzerinden bize talebinizi gönderebilirsiniz.
 • Hobi bahçem var ve burada kullanmak üzere yazılabilir etiketler satın almak istiyorum, e- ticaret mağazanız var mı?
  Evet, perekende alımlarınızı N11 üzerinde bulunan E-ticaret mağazamızdan satın alabilirsiniz. Web sitemizde E-Mağaza linkini tıklamanız ve alışverişe başlayabilirsiniz.
 • Telefon üzerinden fiyat almam gerekiyor bilgilerimi belirtmek istemiyorum, ne yapmalıyım?
  Şirket kurallarımız gereği telefon üzerinden sözlü hiçbir şekilde fiyat bilgisi paylaşmıyoruz.
 • Satın almış olduğum yazıcıda sorun var, ne yapmalıyım?
  Bizim müşterilerimiz sorun oluştuğunda bize ulaşır veya Teknik Destek bölümünden ilgili dosyaları indirebilirsiniz. Veya bize ulaşıp sorununuzun çözümü hakkında yardım alabilirsiniz. Teknik personelimiz sizi yönlendirecektir.
 • Etiketleriniz Hangi iklim koşullarına dayanıklıdır?
  Bahçecilik sektöründe uzmanlaşmış ve Sektörde Türkiye'de ve Dünya'da Lider konumda üretici bir şirketiz. Ürünlerimiz Bütün iklim koşullarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak üretilir ve saha testleri sonrası satışa sunulur. Bu sebeple Etiketlerimiz en zorlu koşullara dahi dayanıklıdır. Dört mevsim boyunca uzun süreli kullanıma uygun olacak şekilde Yağmur, Kar, Soğuk, Sıcak, Yüksek nem her zorlu koşula dayanıklıdır. Türkiye'nin farklı iklim bölgelerine her koşulda dayanıklıdır.
 • Bir Arkadaşımdan Etiketlerinizi Garanti Kapsamında satış yaptığınızı duydum, bu doğru mu?
  Evet doğru duymuşsunuz, Başta Floralabels ve Floramedya markalı olarak satmış olduğumuz bütün ürünlerimizi Nakliye Dışında oluşabilecek üretim hatalarına karşı garanti kapsamında satış yapan Lider bir şirketiz.
 • Daha önce farklı bir şirket'den etiket almıştım ve aldığım etiketler kullanımdan 2-3 ay içinde kırıldı, Şirketinizde sattığınız ürünlerde böylemi?
  Şirketimiz Türkiye ve Dünya pazarında Bahçecilik sektöründe Lider konumda olan bir şirket. Yıllar boyu her zaman Kalite önceliğimiz olmuştur. Bizim ürünlerimiz Bütün iklim Koşullarında en az 12 ay en çok 4 yıl ve üstü dayanım sergiler.
 • Bitki Pasaportu Kapsamında Yazıcı ve Etiketler satın almak istiyorum. Bu konuda ürün ve hizmetleriniz var mı?
  Bitki Pasaport Sisteminde Operatör olan her kişi veya işletmeyi önce dinliyoruz. Daha sonra ihtiyaçları doğrultusunda Yazıcılar ve Etiketler sunuyor ve satış sonrası hizmetleri sağlıyoruz. Bu konuda Uzmanlaşmış Lider şirketiz. OKI Lazer yazıcılar için 10'lu İlikli Etiketler ve Barkod yazıcılar için 4'lü İlikli Etiketler ve yapışkanlı Etiketler sunuyoruz. Teknik Destek başlığımız altında Bitki Pasaportu Destek bölümünde ilgili dökümanlar ve eğitim videolarımız bulunmaktadır.
bottom of page