AROMATİK BİTKİ SAKSI ETİKETLERİ

Türkiye Bahçecilik sektöründeki Sekizinci yılımızda 2016 Ekim ayında bir ilke imza atarak sektörün ihtiyaçları ve müşterilerimize yapmış olduğumuz çalışmalarımızdaki memnuniyetler doğrultusunda uzun soluklu bir alt yapı çalışmamızdan sonra Dünya standartlarında yüksek baskı, tasarım ve yüksek fotoğraf kalitesinde hazır bitki etiketlerinin üretimine başlamış bulunuyoruz. 

 

Başlangıç olarak 12 çeşit Aromatik Bitki etiketinin stoktan satışına başladık. Müşterilerimizden gelecek yeni talepler doğrultusunda çeşit sayımızı ve Etiket çeşitlerimizi zenginleştirmeyi planlıyoruz. Etiketler saksıya saplamalı model olarak üretilmiştir. 

Bu sistem içerisinde çeşit başına minimum 50 Adet ve katları şeklinde sipariş verebileceğiniz emsalsiz bir hizmeti sizlere sunuyoruz. Satışlarınızı artırmak, kurumsal kimliğinize etki sağlamak ve müşterilerinizi memnun etmek için bugün bizimle iletişime geçin!

ETİKET ÖLÇÜLERİ : 3,5CM X 10 CM 

Bu sayfada kullanılan görsellerin tamamı firmamızın üretimi ve tasarımı olup kopyalanması ve kullanılması yasaktır . © 2018 AY ETİKET AMBALAJ SAN. VE TIC. LTD. STI.

©Copyright 2020 AY ETİKET AMBALAJ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  • Instagram - Gri Çember
  • Facebook - Gri Çember
  • Heyecan - Gri Çember
  • YouTube - Gri Çember