top of page

BAHÇE KARTLARI

Bahçe kartları ismini verdiğimiz bu çözümümüz ile satış noktasındaki bitkinin doğru bakımını yüksek fotoğraf ve baskı kalitesinde en ekonomik yöntemler ile sizlere sunuyoruz. Bahçe merkezindeki müşterilerinizin  veya çiçekçinizin bitkilerini ve çiçeklerini seçmelerine yardımcı olmak için en esnek, ekonomik ve en hızlı formüldür .

Bahçe Kartları profesyonel baskı kalitesi, yüksek kaliteli fotoğraflar, başka verilerle birlikte  genişletebilir yapısı sayesinde botanik verilerini ve her bitkinin bilgi kültürü ve hatta bir QR kodunu baskı yapabiliyoruz.

 

Bahçecilik tasarım dünyasında çalışan uzman bir şirket olarak, modern şirketlerin günümüzün pazarında ürünlerini satabilmelerinin ne kadar zor olabileceğini biliyoruz. 

Rakiplerinizin önüne geçmek istiyorsanız, müşterilerinize ilham veren görsel değerlerinizi dünya ile paylaşmak için doğru kaynaklara ihtiyacınız var.

AY Etiket Ambalaj olarak , ihtiyaçlarınızı dikkatlice dinliyoruz ve kalite için seçilen sayısız inanılmaz görüntüler ve görsel etki ile müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.


Bahçe kartları

Bütün iklim koşullarına dayanıklı etiketler ve baskılar

Bahçe Kartları ile yapabilecekleriniz:

  •  Müşterilerinizin dikkatini çekin

  •  Bitkilerin bakımı hakkında doğru bilgiler verin

  •  Bitkilerin satışını teşvik edin

  •  Şirketinizin imajını iyileştirin

  •  Her türlü ürünü etiketleyin (sadece bitkiler değil)

Bahçemarket, Fidanlık etiketleme
bottom of page