top of page

BRANDSOFT'TAN UYARLANABİLİR ETİKET VE MARKA ÇÖZÜMLERİ

Brandsoft

Brandsoft Etiket Programı, kullanıcıya etiketini tek bir sunumda tamamlayabilme imkanı sunmaktadır. Etiket, tüm gerekli bilgileri içerebilir. Bu sistem ile kullanıcı, üzerinde fiyat, barkod, yazım ve logo içeren müşteriye özel ayarlanmış, başka bir eşi olmayan etiketler üretebilmektedir. Brandsoft  Etiket Programı, profesyonel etiket ve marka yaratımında basit ve zaman kazandıran bir çözümdür.

İhtiyacınız olduğunda, ihtiyacınız ölçüsünde kendi etiketinizi üretin. Bu sayede daha önceden basılmış etiketleri satın alma zorluğu ile karşılaşmazsınız ki bu çoğu zaman bağlanmış sermaye, kullanımda hareket kısıtlılığı ve sezon sonunda artmış, kullanım dışı etiketler anlamına gelebilmektedir.

Floralabels ürün zinciri içinde yer alan tüm etiket ve işaretlerden bahsedilmektedir. Renkli lazer baskılama ile üretilen Floralabels’ın üstün teknolojik etiketleri, şu an piyasadaki en kapsamlı ürün çeşitleridir.

Dünyanın birçok ülkesindeki Fidan yetiştiricilerinin işbirliği ile geliştirilmiş sürüm, aynı zamanda oldukça kullanıcı dostu niteliğe sahiptir.

Sistem Microsoft’un en çok kullanılan SQL veritabanı programı ile donatılmıştır.

Brandsoft

Diğer Sistemlerle Bağlantı Kurabilme Özelliği

Brandsoft Etiket Programı, kendi kendine yeten, diğer tüm sistemlerden bağımsız çalışan bir sistemdir. Sadece bu özelliği sınırlı olmayan sistem, satın alınacak ilave bir modülle, kendi bilgisayarınızdaki ürün bilgilerinizi, Brandsoft Programına tekrar yazmanıza gerek kalmadan gönderebilme imkanını da sunmaktadır. Böylece; kullanıcı ilave bir işgücü kullanmaksızın hemen sistemi kullanabilir hale gelebilmektedir.

Resim Yükleme

Brandsoft Etiket Programı, hem dijital makine ile çekilmiş hem de taranmış standart JPG resimlerini kullanabilmektedir. Kullanıcı, örneğin yakın plan çekim ya da kendi doğal ortamında birden fazla bitkinin, birden çok resmini elde edebilir.

Brandsoft Label 5 programı başladığında karşınıza bu ekran çıkacaktır.

Brandsoft etiket programı

Arama fonksiyonu: Aşağidaki örnekte “a’’ ‘’ç’’ terimi aranmaktadır. >ENTERTAB< tuşuna basarak listede ilerleyebilirsiniz. Arama işlemi standart bir arama motorunda gerçekleşen işlem gibi işlemektedir (örnek: Google): “a’’ ‘’ç’’ ve  kelimelerinin kombinasyonu ürünün Latince isminde ya da bilinen isminde bulunmak zorundadir. Aşağıda sonuçların listesini görebilirsiniz:

Brandsoft etiket programı

Bu bölümden ürün hakkında tüm bilgileri girip istediğimiz şekilde düzenleme yapmamıza olanak sağlar.Yeni ürün girişi yada daha önceden girilen bilginin değiştirilmesi yada yeni bilgi girişine olanak sağlar.Kullanım oldukça kolaydır.

Brandsoft etiket programı

Aşağıdaki resimde örnek bir yazdırma işlemleri listesini görebilirsiniz (kırmızı alan içindeki seçili olan yazdırma işlemidir).
Etiket sayısını belirlemek için en kolay yol soldaki kutucuğa tıklayıp içine istenilen sayıyı yazmaktır. Daha sonra Aşağı Ok (Down Arrow) tuşuna basarak diğer yazdırma işlemine geçebilirsiniz.

Brandsoft etiket programı

Baskı öncesinde etiketleri  ‘’Designer’’ bölümünden düzenleyip hertürlü değişikliği yapmanıza olanak verir.

Brandsoft etiket programı

Program, dünyada otuz ülkede fidanlık ve bitki satış merkezlerinde kullanılmaktadır. Bu da programı alanında en detaylı branşlaşmış sistem haline getirmektedir. Yeni sürümün geliştirilmesinde asıl amaç; fidanlıkların çağdaş, uluslar arası etiketleme sistemine sahip olmaları ile beraber bu yönde oluşabilecek birçok talebin karşılanması ve aynı zamanda sistem bunu yaparken de, kullanıcıya çok yönlü, kolay ve istikrarlı günlük kullanım avantajı sunulmasıdır.

bottom of page