top of page

MARKAYA ÖZEL BİTKİ ETİKETLERİ

Müşterilerinize ürünlerinizi daha cazip olmasını nasıl sağlıyorsunuz? Dikkat çekici ve yüksek baskı kalitesinde fotoğraflar ile üretilmiş etiketler kullanmalısınız.

 

Markalarınız ve ürünleriniz için etiketlerimiz ile ürünün cinsini ve neyi temsil ettiğini gösterin. Doğru fotoğraf etiketleri kaliteli bir görünüm verir ve ürününüzü müşteriye satmanızı biraz daha kolaylaştırır. Etiketli ürünler müşteri için bir güveni temsil eder sizi rakiplerinizden ve benzer ürünlerden ayrılmanızı sağlar.

AY Etiket Ambalaj olarak Markanızı ve ürünlerinizi yansıtan en güzel tasarımları almanızı sağlıyoruz. Tasarımlarımızın arkasında bilgi, deneyim ve heyecan vardır. 

 

Bahçecilik sektöründe bu konuda uzmanlaşmış bir şirketiz ve sizin ihtiyaçlarınız için etiketler geliştiriyoruz. Müşterilerinize ürünlerinizi almaya ikna etmek için neyin gerekli olduğunu biliyoruz.

Markanıza Özel Bitki Etiketleri ile Müşteri Sadakatini Artırın

Neyi istediğinizi biliyor ve neyin yapılabilir olduğunu bilen bir Tasarım ekibimiz var. Birlikte, mükemmel sonuca ulaşıyoruz; müşterilerinizi satın almaya ikna eden dikkat çekici etiketler üretiyoruz.

 

Yeni başlayanlar için, güzel resimler ve güncel botanik ürün bilgileri içeren kapsamlı bir veritabanına sahibiz. Seçimlerinizi sizin için kolaylaştırıyoruz!

 

Her zaman en son grafik tasarım ve baskı teknolojisini aklınızda ne olursa olsun yaratmak için kullanırız. Seçeneklerimiz sonsuzdur. Kendi markan için tasarlanmış bir etiket ister misin? Sorun değil. Tasarımcılarımız, yalnızca sizin için gerçekten benzersiz bir şey yaratmak için bu işi ekstra bir motivasyon olarak görüyorlar. Tasarım tamamlandıktan sonra, birinci sınıf üretim kalitesini de garanti ediyoruz.

Etiketler, birçok biçimde olabilir:

Asmalı etiketler, Saksı etrafına sarıcı etiketler, Saksıya veya viyöl takmalı etiketler, viyöl taşıma sapları.Toplamda binlerce değişik şekil ve çeşit var, bu yüzden yeryüzünde bir limit yok!

 

Bütün bitki etiketlerimiz hava şartlarına ve yıpranmaya karşı dayanıklı olarak üretilir. Tasarım kataloğumuzdan size uyan boyut ve şekli seçip tasarım çalışmanızı başlatın. Hazır olan tasarım şekilleri dışında sizin isteğinize ve zevkinize göre benzersiz bir tasarım oluşturabiliriz. Asmalı etiketlerimiz elastik ip yardımı ile ürünlerinize kolaylıkla takılacaktır.Elastik ipler ile ilgili özel bir ölçü talebiniz var ise bunu yapabiliriz. 

Dahası, burada AY Etiket Ambalaj olarak, Nova Photo Graphik'in münhasır lisans sahibi olmaktan gurur duyuyoruz - bize, Türkiye'de, dünya klasmanındaki eşsiz güzel görüntü kütüphanesini sunabilmemizi sağlayan tek şirkettir.

Etiket tasarımının olanakları hakkında daha fazla bilgi için bugün bizimle iletişime geçin.

 

bottom of page