Floramedya fotoğrafçılık stüdyosu

Bahçecilik sektörüne yönelik olarak 2018 yılında şirketimiz bünyesinde Floramedya Botanik fotoğraf stüdyosu kuruldu. Bu stüdyo ile şirketimizle çalışan müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve sektörde profesyonel bir şirket olarak yeni trendlere müşterilerimizi hazırlamak temel ilkelerimiz arasındadır. Şirketimiz Bahçecilik sektörüne 2008 yılında çalışmaya başlamış olup diğer sektörlerden edindiğimiz tecrübeler ile bizim için yeni olan bu sektörde yurt içi ve yurt dışında bir marka olmaya odaklandık.

Fotoğraf'dan Tasarıma ve Baskıya kadar olan bütün süreçler bu konuda uzmanlaşmış profesyonel ekibimiz tarafından yönetilmektedir.

Bitki etiketleri, Ambalajlar, Tohum paketleri, kataloglar, posterler, saksı sarıcılar, bitki taşıma sapları ve kutuları, ambalajlar ve çok daha fazlası için profesyonel fotoğrafçılardan en yüksek kalitede görüntüleri ve baskıları garanti ederek, ürettiğimiz tasarımlar ile kolaylıkla ürünlerinizin satışına büyük bir etki yaratacaktır.

Hizmetlerimizin olanakları hakkında daha fazla bilgi için 0545 358 54 28 numaralı telefondan bizi arayın!

Bu sayfada kullanılan görsellerin tamamı firmamızın üretimi ve tasarımı olup kopyalanması ve kullanılması yasaktır . © 2018 AY ETİKET AMBALAJ SAN. VE TIC. LTD. STI.