top of page

FLORALABELS ETİKET ÇEŞİTLERİ

OKI Lazer Yazıcılarda Baskıya uygun olanlar

Floralabels L1 Serisi etiketlerimiz doğada tamamen kendini yok edebilmektedir ve çevreye hiçbir zararı yoktur. Mükemmel baskı kalitesi / Kolay ve etkileyici kullanım sunar.

Floralabels L2 Ekonomik etiketlerimiz ile Mükemmel baskı kalitesi / Kolay ve etkileyici kullanım / Ekonomik.

Floralabels LL Uzun Ömürlü etiketlerimiz ile Akdeniz ikliminde 5 yıl ve üstü etiket ve baskı dayanıklılığı / Mükemmel baskı kalitesi

Etiketlerimizin tamamı  çevre dostu  geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmiştir.

Floralabels Etiketlerimiz Nakliye dışında oluşabilecek üretim hatalarına karşı Garanti Kapsamında satılmaktadır.

Floralabels Etiketleri İlikli Etiketler, Saksıya Dikmeli Etiketleri, Yapışkanlı Etiketler, Afiş Etiketler, Asmalı Etiketler olmak üzere 5 ürün grubuna ayrılmakta 400'ün üzerinde Etiket modeli ile Dünya'da kendi alanında Dünya Lideri bir şirkettir.

 

Floralabels Dünyada Bahçecilik Sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda çalışan bir şirkettir.

Fidan etiketleri

 

Floralabels Etiket çeşitlerimiz, Müşterilerimiz tarafından bahçecilik sektöründe test edilmiş ve kalitesi onaylanmış etiketlerdir.

 

  • Etiketlerimiz  çevre dostu  geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmiştir.

  • Doğaya ve çevreye hiçbir zararı yoktur.

  • Basılmış etiketler dayanıklı olup; donmaya, güneş ışığına, yüksek neme, aşınma ve yıpranmaya karşı dirençlidir.

  • Etiket üzerinde, rahatça yüzeyleri birbirinden ayırabilmek için bulunan yırtma deliklerinin varlığı ayrıca parçaları ayırmak için zaman kaybına, ilave çabaya ve hatta el yaralanmalarına imkan vermemektedir. Basılmış etiketleri yazıcıdan çıkar çıkmaz kullanıma alabilirsiniz.

Fidan etiketi, ilkli fidan etiketi

İLİKLİ ETİKETLER

Floralabels İLİKLİ etiketlerimizin tamamı çevre dostu malzemelerden üretilmektedir. Dünya genelinde Etiketlerimizi Nakliye dışında oluşabilecek üretim hatalarına karşı Garanti Kapsamında satış yapan ve sattığı her ürünün arkasında duran bir şirketiz. OKI lazer yazıcılar ile baskı yapılan etiketlerimiz için 8-12 ay arasında minumum baskı dayanıklılığı vermekteyiz. Siyah baskılı alanlar etiketlerimiz ömrü kadardır (ortalama 2 yıl ve üstü). LL serisi etiketlerimiz için Akdeniz iklimde 5 yıl ve üstü dayanıklılık ile satılmaktadır.

Bahce katlari, bahçe kartları

AFİŞ ETİKETLER

Floralabels AFİŞ  etiketlerimiz A6, A4, A5,A3 ve Şerit halinde satılmaktadır. Etiketlerimizin tamamı çevre dostu malzemelerden üretilmektedir. Dünya genelinde Etiketlerimizi Nakliye dışında oluşabilecek üretim hatalarına karşı Garanti Kapsamında satış yapan ve sattığı her ürünün arkasında duran bir şirketiz. OKI lazer yazıcılar ile baskı yapılan etiketlerimiz için 8-12 ay arasında minumum baskı dayanıklılığı vermekteyiz. Siyah baskılı alanlar etiketlerimiz ömrü kadardır (ortalama 2 yıl ve üstü). LL serisi etiketlerimiz için Akdeniz iklimde 5 yıl ve üstü dayanıklılık ile satılmaktadır.

Yapışkanlı saksı etiketi

YAPIŞKANLI ETİKETLER

Floralabels YAPIŞKANLI etiketlerimizin tamamı çevre dostu malzemelerden üretilmektedir. Dünya genelinde Etiketlerimizi Nakliye dışında oluşabilecek üretim hatalarına karşı Garanti Kapsamında satış yapan ve sattığı her ürünün arkasında duran bir şirketiz. OKI lazer yazıcılar ile baskı yapılan etiketlerimiz için 8-12 ay arasında minumum baskı dayanıklılığı vermekteyiz. Siyah baskılı alanlar etiketlerimiz ömrü kadardır (ortalama 2 yıl ve üstü).

Saksıya dikmeli etiket, fide etiketi

SAKSIYA DİKMELİ ETİKETLER

Floralabels SAKSI VE VİYÖL  Etiketlerimizin tamamı çevre dostu malzemelerden üretilmektedir. Dünya genelinde Etiketlerimizi Nakliye dışında oluşabilecek üretim hatalarına karşı Garanti Kapsamında satış yapan ve sattığı her ürünün arkasında duran bir şirketiz. OKI lazer yazıcılar ile baskı yapılan etiketlerimiz için 8-12 ay arasında minumum baskı dayanıklılığı vermekteyiz. Siyah baskılı alanlar etiketlerimiz ömrü kadardır (ortalama 2 yıl ve üstü). 

resimli bitki etiketi

ASMALI ETİKETLER

Floralabels ASMALI etiketlerimizin tamamı çevre dostu malzemelerden üretilmektedir. Dünya genelinde Etiketlerimizi Nakliye dışında oluşabilecek üretim hatalarına karşı Garanti Kapsamında satış yapan ve sattığı her ürünün arkasında duran bir şirketiz. OKI lazer yazıcılar ile baskı yapılan etiketlerimiz için 8-12 ay arasında minumum baskı dayanıklılığı vermekteyiz. Siyah baskılı alanlar etiketlerimiz ömrü kadardır (ortalama 2 yıl ve üstü). LL serisi etiketlerimiz için Akdeniz iklimde 5 yıl ve üstü dayanıklılık ile satılmaktadır.

Bu sayfada kullanılan görsellerin tamamı firmamızın üretimi ve tasarımı olup kopyalanması ve kullanılması yasaktır . © 2018 AY ETİKET AMBALAJ SAN. VE TIC. LTD. STI.

bottom of page