top of page

KATALOG TASARIM VE BASKI

Şirketinizin üretimlerini veya satışlarını yapmış olduğu bitki, çiçek, meyve fidanı fidan, ağaç veya tohum üretimlerinize ait olarak ürünlerinizin genel bilgileri hakkında, müşterilerinize sunabileceğiniz bir referans noktası ve bir bilgi kaynağı olmasını istiyorsanız,

Kataloglar ve diğer basılı belgeler bu dijital çağda bile önemini korumaktadır.

 

Kurumsal kimlik ve görsel etkisi olan her yerde ve her zaman inceleyebilme özelliği müşteriler üzerinde önemli bir etkiye sahiptir.

 

Kataloglar, Kartvizitler, sipariş formları, şirket tanıtım föyleri ve genel kırtasiye gibi kurumsal ürünlere her zaman gereklilik vardır.  Markanızın bunlar üzerinde de gösterilmesi oldukça fazla etki yapmaktadır. 

Bahçecilik Sektörü İçin Pazarlama

AY ETİKET_KATALOG2_MG_9291-2k.jpg

AY ETİKET AMBALAJ ile daha fazla müşteri edinin.

Doğru görsel kimlik, şirketinizin günümüzün kalabalık pazarında ayakta durmasına yardımcı olmanın bir yoludur. Doğru görüntülerle, müşterilerinizde sadakati canlandırabilir, markanız için otorite gösterebilir ve aynı zamanda markanızın farkındalığını artırabilirsiniz.

Burada AY ETİKET AMBALAJ'da , Bahçecilik sektöründeki şirketlerin büyümesine nasıl yardımcı olabileceğimizi biliyoruz. Aslında, uzmanlarımız kuruluşunuza daha büyük karlar ve daha mutlu müşteriler elde etmek için ihtiyaç duydukları desteği vermeye adamışlardır.

Botanik markanız ne olursa olsun, şirketin tanınmasını ve daha fazla satış yapılmasını teşvik etmek isterse , AY ETİKET AMBALAJ hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için burada. 

Sektördeki kapsamlı deneyimimiz, sadece bahçecilik endüstrisine yönelik özel hizmetler sunmak için yerel pazarlama ekibimiz olduğumuz anlamına geliyor.

Markanızı geliştirmek için doğru görselleri seçmenize, işletmenizi geliştirebilecek ürünleri seçmenize ve başarılı bir şirket olarak hedeflerinizi geliştirmenize yardımcı olabiliriz. 

Dahası, burada AY Etiket Ambalaj olarak, Nova Photo Graphik'in Türkiye münhasır lisans sahibi olmaktan gurur duyuyoruz - bize, Türkiye'de, dünya klasmanındaki eşsiz güzel görüntü kütüphanesini sunabilmemizi sağlayan tek şirkettir.

 Tasarım olanakları hakkında daha fazla bilgi için bugün bizimle iletişime geçin.

bottom of page