top of page

TARİHÇE

1992 Yılı:
Dokuma etiket üretimi ve diğer birçok tekstil etiket pazarlaması ile iş hayatımıza başladık.


1998 yılında AY Etiket Ambalaj’ı kurarak, tekstil ve konfeksiyon sektörleri için yeni ve farklı birçok etiketi ülkemize kazandırmış olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayız. Şirket olarak uzun yıllar her zaman kaliteye, hizmete ve yeniliğe önem vererek dünyanın sayılı markalarına üretimler yaptık ve yapmaya da devam etmekteyiz. Şirketimiz ürünlerinde her zaman Ar-Ge çalışmalarına da büyük önem vermiştir.

2009 Yılı:
Yenilikçi çizgimizde Türkiye’de 2009 yılı itibari ile bir ilki gerçekleştirerek, Fidan üreticileri, iç mekan ve dış mekan saksılı süs bitkisi üreticilerini ve perakendecilerini, kendi etiketlerini dizayn ve baskısını yapabilecekleri dünyada konusunda uzman FLORALABELS ve BRANDSOFT sistemi ile tanıştırmaktan ayrıca mutluluk duymaktayız.

2011 Yılı:

2011 yılında Yenilikçi çizgimize devam etmekteyiz ve dünya çapında marka olmuş Bedford Industries Inc. ürünlerini Türkiye ambalaj ve paketleme sektörlerine kazandırmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

2013 Yılı:

AY Etiket Ambalaj olarak kendimizi sürekli yenileme sürecimiz devam ediyor.Yapmış olduğumuz araştırmalar ile bahçecilik sektöründe hizmet etmiş olduğumuz müşterilerimize daha üst kalite hizmet verebilmek için Nova Photo Graphik firmasının Türkiye tek yetkili temsilciliğini ve distrübütörlüğünü aldık.

bottom of page