top of page

FLORALABELS’DAN ŞİRKETİNİZE ÖZEL ETİKET ÇÖZÜMLERİ

floralabels
floralabels etiket basım

Etiketleme, şimdi her zamankinden çok daha kolay ve tasarruflu. Eşsiz ve dayanıklı Floralabels etiketleri, kullanıcıya resimli, barkodlu, fiyat ve tanımlama bilgisi olan logolu yüksek kalite renkli etiketlerini ihtiyaç duyulduğunda, istenilen adette basabilme imkanı sunmaktadır. 

Sizlere, kullanımı oldukça kolay Brandsoft yazılımını, OKI renkli lazer yazıcısını ve tam çeşit Floralabels işaret ve markasından oluşan tam bir paket sunuyoruz. Dünya üzerinde 10.000’den fazla kullanıcının kurulumunu yaptığı bir sistemdir.

Finansal Avantajlar :

Bu yeni çözüm, diğer tüm etiket ve marka çözümlerinden çok daha büyük finansal avantaj sunmaktadır. Sadece % 10 renk kaplama ile yaklaşık 5.000 ile 10.000 sayfa basabilmek mümkün olabiliyor. Bu da toner değişiminden önce 50.000 ile 100.000 etikete eşit demektir. Etiket başına maliyet; etiketin ölçüsüne ve rengine göre değişse bile tipik olarak 19 mm etiket için yaklaşık 0.01 EUR’ dır. (Hesaplama OKI Corporation. tarafından yapılmıştır) Brandsoft Etiket Programının belirlenmiş fiyatı oldukça caziptir.

fidan etiketleri

Diğer Etiketleme Sistemlerinde Bulamayacağınız Avantajlar

 • Acil etiket ihtiyaçlarınızı hazırlanması ve promosyonlar için sınırsız esneklik

 • Etiketlerinizde şirketinizin logosunu kullanarak profesyonel bir imaj ve markalaşma imkanı

 • Farklı müşterileriniz için ürün etiketi dizaynı ve işlerinizi büyütme fırsatı

 • Zor hava şartlarına karşı emsalsiz dayanıklılık ve dirençli etiketler

 • Zaman ve para tasarrufu

 • 2000'den fazla kullanıcıyla test edilmiş ve güvenilir bir sistem

Floralabels ve Brandsoft ile Bundan Böyle Hayatınızda Bunlara Yer Yok

 • Tekrarlanan etiket basımları ve boşa harcanan iş saatleri

 • Her işlem için ekstra etiketlendirme; doğru resim, barkod ya da fiyat

 • Etiket israfı

 • Ürün çeşidi ile uyumsuz etiketler

 • Müşteri ihtiyaçlarını karşılayamayan ve ayarlanamayan standart etiketler

 • Sermayenin etiket stoklarına bağlanması

floralabels etiketler

Zamandan ve Paradan Tasarruf Edin!

İhtiyacınız olduğunda, ihtiyacınız ölçüsünde kendi etiketinizi üretin. Bu sayede daha önceden basılmış etiketleri satın alma zorluğu ile karşılaşmazsınız. Bu sayede istediğiniz gibi ürününüzü etiketliyememe ve sezon sonunda elinizde kullanım dışı etiketlerin kalmasına son vereceksiniz.

Devrim Niteliğinde Etiketler

Floralabels’in devrim niteliğindeki patentli etiket ve işaret malzemeleri, kullanıcıya benzersiz kalitede etiket basabilme imkanı vermektedir. Sonlanmış materyal renkli lazer yazıcının tüm yeni gereksinimlerini taşıyan bir materyaldir. 

 

Basılmış etiketler dayanıklı olup; donmaya, güneş ışığına, yüksek neme, aşınma ve yıpranmaya karşı dirençlidir. Kısaca etiketler, yüksek kalite renklerini her şartta koruyabilir. Etiket üzerinde, rahatça yüzeyleri birbirinden ayırabilmek için bulunan yırtma deliklerinin varlığı ayrıca parçaları ayırmak için zaman kaybına, ilave çabaya ve hatta el yaralanmalarına imkan vermemektedir. Basılmış etiketleri yazıcıdan çıkar çıkmaz her hangi bir son rutüş ya da son tabaka sürmek gibi uğraşlar olmaksızın kullanıma alabilirsiniz.

Floralabels, sistemi ile bitkilerinizi profesyonel ve uygun kalitedeki görsellerle sunabilirsiniz.İster perakendeci, ister üretici olun profesyonelce etiketlenmiş açıklamalar, müşteri memnuniyeti yaratırken müşterilerinizi satın almaya teşvik edecektir.

OKI Renkli Lazer Teknolojisi

Diğer teknolojilerle kıyaslandığında, baskı hızı büyük ölçüde arttırılmış olan bu görülmemiş baskı kalitesiyle ve kapasitesiyle Brandsoft Etiket Programı, standart bir OKI renkli lazer yazıcıda dakikada 150 adete kadar birbirinden güzel renkte etiket basımı imkanı sunabilmektedir. Basım hızı ayrıca daha geniş ölçekli bir yazıcı ile daha da arttırılabilir. 


Geleneksel ısı duyarlı sadece etiket basabilen yazıcıya kıyasla, renkli lazer yazıcı daha anlamlı bir yatırımdır. çünkü lazer yazıcıları işletmenizdeki diğer baskı ihtiyaçlarınız için de rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Öğrenmesi ve Kullanımı Kolay Sistem

Özellikle fidancılık alanında çalışan profesyoneller için tasarımlanan sistem, emsalsiz bir kolay kullanım niteliği sunmaktadır. Sistem üstünde yer alan görsel ve kullanım açıklamaları bu konuyla ilgi edinilmesi gereken eğitim harcamalarını da sıfırlayıcı olmaktadır. Hatta daha önceden bilgisayar bilgisi olmasa bile kullanıcı, birkaç saat değil birkaç dakikada, sistemin yapabileceklerini fark edecek ve sistemi işler hale getirebilecektir.

floralabels
bottom of page