BİTKİ PASAPORTU SİSTEMİ

Bitki Pasaport 10'lu etiket

Bitki pasaportu sistemimde sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz; İlikli Fidan etiketleri, Tohum firmaları için yapışkanlı etiketler, Barkod yazıcılar ve OKI mono ve renkli lazer yazıcılar. Bitki pasaportu sisteminde uzmanlaşmış bir şirketiz ve bu konuda hizmet sağlayan en iyi şirket olduğumuz müşterilerimizin referansları ile  gelen günden güne çoğalan müşteri portföyümüz bunun en güzel örneği olmuştur.

 

Önce sizi dinliyoruz ve doğru ürüne olan ihtiyacınızı tespit ediyoruz. Satış sonrası teknik hizmetler sağlıyoruz, satışını yapmış olduğumuz makine, etiket ve sarf malzemeler ile her  zaman kaliteye önem veriyoruz, kaliteli hizmet arıyorsanız size bir telefon kadar yakınız.

Bitki Pasaportu kayıt sisteminde etiket baskısı yapabilmeniz için öncelikle işletmenizin bağlı bulunduğu il Müdürlüğü veya İlçe Müdürlüğünden Operatör olarak yetki almanız gerekmektedir.

 

Floralabels Etiket çeşitlerimiz, Müşterilerimiz tarafından bahçecilik sektöründe test edilmiş ve kalitesi onaylanmış etiketlerdir.

 

  • Etiketlerimiz  çevre dostu  geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmiştir.

  • Doğaya ve çevreye hiçbir zararı yoktur.

  • Basılmış etiketler dayanıklı olup; donmaya, güneş ışığına, yüksek neme, aşınma ve yıpranmaya karşı dirençlidir.

  • Etiket üzerinde, rahatça yüzeyleri birbirinden ayırabilmek için bulunan yırtma deliklerinin varlığı ayrıca parçaları ayırmak için zaman kaybına, ilave çabaya ve hatta el yaralanmalarına imkan vermemektedir. Basılmış etiketleri yazıcıdan çıkar çıkmaz kullanıma alabilirsiniz.

Bitki Pasaportu Sistemi ve Operatörlerin Kayıt Altına Alınması Hakkında Yönetmelik .

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’nın hazırladığı yönetmelik Resmi Gazete’de 12 OCAK 2011 tarihinde yayımlandı.

Yayınlanan yönetmeliğe istinaden bir takım firmalar tarafından kendilerinin Bakanlık ve Tarım İl Müdürlükleri tarafından Bitki Pasaport sisteminde tek yetkili etiket, yazıcı ve sarf malzemelerinin onaylı olduğu yönündeki davranışlarını açıklığa kavuşturmak amaçlı olarak Firma olarak; 13.12.2011 ve 22.12.2011 tarihli itirazlarımıza ve konunun açıklığa kavuşturulması hususunda,

T.C. GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK BAKANLIĞI Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğünün firmamıza cevap yazısı aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Bitki pasaportu