BİTKİ  ETİKET AKSESUARLARI

Agac_Kelepcesi.JPG

AĞAÇ KELEPÇESİ

Ağaç Kelepçesi ürünlerimiz seçmiş olduğunuz ağaçların güvenli bir şekilde işletmenize ulaşmasını sağlar. Böylece ürünleriniz için benzersiz bir güvenlik çözümüne sahip olursunuz.

Firma isminiz ve Seri numarası yazabiliyoruz.

Minumum siparişiniz 1.000 adet ve katları şeklindedir.

Standart renk Beyaz'dır. Diğer renkler için lütfen bilgi isteyiniz.

AY_06.jpg

ETİKET ÇUBUĞU

Floralabels asmalı etiketlerimiz'de kullanılmak üzere tasarlanmış  Etiket çubuğudur.

En az Beş (5) yıl dış ortamda kalabilmektedir.

Ayrıca matbaa baskısında üretmiş olduğumuz bir çok etiketimiz için üretilmiş farklı modelde etiket çubuklarımızda mevcut'dur.

Untitled

ETİKET BASKI RİBONU

Resin Özellikler: Sentetik kağıtlar (Opak PVC, Silver Mat, Data, PE, vb) baskı amaçlı kullanılır.Tamamıyla reçineden formüle edilen mürekkep şeritleridir. Kazıntılara, kimyasallara ve akmalara karşı maksimum derecede dayanıklıdır.Alkol testinde çıkmaz.

Wax Ribon:

Vellum ve kuşe kağıtlara baskı amaçlı kullanılır.

Ribbon karışımı : Karbon, bazı kimyasallar, reçine, balmumu (çabuk erir, düşük ısı kullanılır. çabuk eridiğinden %98 balmumu %2 reçine kullanılır.

A5 çubuklu.jpg

A5 ETİKETLİK ÇERÇEVE

Floralabels A5 etiketlerimiz için Bahçe satış merkezlerinde ve Üretim Seralarınızda Sera içi ortam şartlarında kullanabileceğiniz plastik malzemeden üretilmiş ürünlerdir. Stoklarımızda her zaman bulunmaktadır.

Ürün Plastik A5 plastik çerçeve, Kılıf, Yükseklik Ayarı yapılabilen Teleskobik boru, T mandal tutucu ve Plastik tabandan oluşmaktadır.

AY_04.jpg

REF: 4290H ETİKET ÇUBUĞU

Floralabels Ref:4290 A6 ve Ref:4291 A5 etiketlerimiz'de kullanılmak üzere tasarlanmış Yeşil renkte, 30cm yüksekliğinde Etiket çubuğudur.

En az Beş (5) yıl dış ortamda kalabilmektedir.

Ayrıca matbaa baskısında üretmiş olduğumuz bir çok etiketimiz için üretilmiş farklı modelde etiket çubuklarımızda mevcut'dur.

A4 çubuklu-1.png

A4 ETİKETLİK ÇERÇEVE

Floralabels A4 etiketlerimiz için Bahçe satış merkezlerinde ve Üretim Seralarınızda Sera içi ortam şartlarında kullanabileceğiniz plastik malzemeden üretilmiş ürünlerdir. Stoklarımızda her zaman bulunmaktadır.

Ürün Plastik A4 plastik çerçeve, Kılıf, Yükseklik Ayarı yapılabilen Teleskobik boru, T mandal tutucu ve Plastik tabandan oluşmaktadır.